O nas

Fest-Parkiet

Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną firmą zajmującą się parkieciarstwem – działamy już od 3 pokoleń!

Wszystko zaczęło się wiele lat temu od wielkiego zamiłowania do drewna. Założycielem firmy Fest Parkiet jest Roman Pepliński. Dokonał tego w 2004 roku oficjalnie przedłużając działalność swojego ojca, który był cenionym stolarzem.

Kontynuując tradycję rodzinną i wykazując duże zainteresowanie branżą, również syn Romana Peplińskiego poszedł w ślady swoich poprzedników. W ten sposób rodzinna firma z dużym zaangażowaniem działa także dzisiaj.

O NAS O nas

Stworzyliśmy miejsce, w którym pracujemy z zamiłowania i wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości podłogi drewniane, ale również i dekoracyjne panele ścienne, podłogi laminowane czy inne. W naszym salonie firmowym w Kościerzynie znajdą Państwo duży wybór podłóg, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko dlatego, że stawiamy na dokładność i rzetelność, nawet w przypadku najmniejszych detali. Oferowane przez nas produkty cieszą się więc wyjątkowo profesjonalnym wykonaniem i estetyką.

Obszar działania

Choć działamy głównie w Trójmieście, Kościerzynie i okolicach, z przyjemnością podejmiemy się zleceń na terenie całego województwa. Świadczymy również usługi takie jak m.in. montaż podłóg i drzwi, renowacja podłóg, lakierowanie i olejowanie podłóg i schodów czy pomiar wilgotności posadzki i drewna.

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalizmie, doświadczeniu i dokładności, jesteśmy przekonani, że spełnimy wszystkie oczekiwania!
Parkieciarstwo nie jest tylko naszą pracą, ale również pasją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

JEŚLI PARKIET TO FEST PARKIET

My z trochę innej perspektywy…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.