Usługi

Usługi parkieciarskie

Potrzebny parkieciarz?

Profesjonalne usługi parkieciarskie świadczymy na terenie całego Województwa Pomorskiego, choć zdarza się nam wyjechać poza jego granice.


Przeważającym obszarem naszych działań jest Trójmiasto i jego okolice oraz Kościerzyna i całe Kaszuby, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy oraz nasz salon sprzedaży.


Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług, a my gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanych przez nas prac. Jesteśmy rodzinną firmą, prowadzoną z pasją i dbałością o każdy detal.

uslugi parkieciarskie parkieciarz gdańsk
uslugi parkieciarskie parkieciarz gdynia
usługi parkieciarskie parkieciarz trójmiasro
usługi parkieciarskie fest parkiet kościerzyna pomorskie

Parkieciarz Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Kościerzyna, całe POMORSKIE

Bez problemu dojedziemy do Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia) jak i do mniejszych miejscowości na Pomorzu, np. Borzytuchom, Bytów, Cedry Wielkie, Chmielno, Czarna Dąbrówka, Karsin, Kartuzy, Wielki Klincz, Kolbudy, Kołczygłowy, Kościerzyna, Lipnica, Lipusz, Miastko, Parchowo, Pruszcz Gdański, Przodkowo, Przywidz Pszczółki, Sierakowice, Somonino, Studzienice, Stężyca, Sulęczyno, Trzebielino, Tuchomie, Łubiana, Żukowo.

Chcesz skorzystać naszych usług? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów prac.

Skontaktuj się

Nieustannie rośnie popyt na usługi parkieciarskie – Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna – wszędzie, bez wyjątku, ceniony jest rzetelny parkieciarz. Fest Parkiet jako firma o ugruntowanej pozycji i z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje, że wszelkiego rodzaju usługi parkieciarskie będą wykonane należycie.

Każdy z naszych pracowników, jako profesjonalny parkieciarz, zapewnia, że efekt jego pracy będzie nie tylko funkcjonalny i dopasowany wizualnie do wnętrza, ale będzie również długotrwały.

Parkiet w Gdańsku, Gdyni i Kościerzynie – czym jest?

To dobre pytanie, warto od niego zacząć!

Jest to rodzaj podłogi, składający się głównie z drewna z niewielką domieszką materiałów syntetycznych. Jednak zakres usług, które świadczy parkieciarz jest szerszy – dotyczy także schodów czy drzwi.

Na rynku możemy spotkać wiele rodzajów parkietów. W zasadzie każdy z nas powinien móc wybrać wariant, który najbardziej będzie spełniał nasze oczekiwania. W naszej firmie z przyjemnością doradzimy niezdecydowanym klientom oraz w naszym salonie zaprezentujemy wszelkie dostępne opcje parkietów.

Jakie rodzaje parkietu są w Trójmieście i Kościerzynie?

Najpopularniejszy podział parkietów występuje ze względu na rodzaj wykorzystywanego materiału. Jednym z najtrwalszych i najbardziej uniwersalnych, ale zarazem najdroższych parkietów jest ten, który kładzie się z wykorzystaniem twardego drewna. Dąb, klon czy mahoń to kosztowne drewno, ale ich charakterystyka sprawia, że są często wybierane.

Zapach, wygląd, funkcjonalność twardego drewna czynią je zawsze dobrym wyborem. Bez problemu możemy pomóc w organizacji materiału i projekcie parkietu, który następnie położy nasz parkieciarz. Trójmiasto jest nie tylko rejonem naszego działania, to na tych terenach dostęp do dobrej jakości drewna jest najlepszy w kraju.

Często wybierany jest również parkiet laminowany – kilka cienkich warstw drewna, które jest między nimi wykańczane. Jest to tańsza opcja aniżeli drewno twarde, mimo to wciąż dobrze się prezentująca. Natomiast jakość parkietu wykonanego z tego tworzywa jest gorsza niż w przypadku dębu czy klonu. Konieczna jest tu właściwa pielęgnacja parkietu, na temat której wszelkich porad udzielić może osoba wykująca usługi parkieciarskie. Kościerzyna i Kaszuby to kolejny region, gdzie nasze świadczenia są cenione, a rady i zalecenia okazują się trafne.

Usługi parkieciarskie świadczone przez nas w Trójmieście i Kościerzynie

Warto pamiętać, że usługi parkieciarskie świadczone przez naszą firmę to nie tylko kładzenie podłóg. Do szerokiego spektrum naszych usług zalicza się również konserwacja powierzchni, a także montaż i renowacja schodów oraz drzwi. Cyklinowanie podłóg, montaż paneli na ścianach i sufitach czy pomiary wilgotności posadzki i drewna to kolejne z przedmiotów naszych zainteresowań.

Wiedzą odnośnie wymienionych kwestii powinien dysponować każdy parkieciarz. Kościerzyna, Gdańsk, Gdynia, generalnie Województwo Pomorskie – ten region ze względu na swoje bogactwo naturalne i zamiłowanie do drewna można nazwać polskim zagłębiem parkieciarstwa. To w tych warunkach wykuwała się, podczas rzemieślniczej pracy, cała nasza wiedza i umiejętności.

Zawodowy parkieciarz latami zdobywa doświadczenie, które pozwala wykonywać mu pracę na najwyższym możliwym poziomie. Tak też wygląda to w naszej firmie.

Jako profesjonaliści łączymy pasję z pracą – dzięki temu nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani.